Delikan Maximo Lamb

Delikan Maximo LambKrmivo pro psy Delikan Maximo Lamb

Typ: extrudované kompletní
Výrobce: Delikan
Varianty: Maximo Adult, Maximo Lamb, Maximo Maintenance, Maximo Puppy
Určeno pro: dospělý pes
Velikost balení: 20kg
Cena:

 

 

Průměrný obsah bílkovin
Průměrný obsah tuku
Deklarované složení:
maso a produkty živočišného původu (sušené jehněčí maso) obiloviny a vedlejší výrobky z obilovin (rýže, kukuřice, kukuřičný glutén, lněné semínko) tuky a oleje (drůbeží tuk, lososový olej, lněný olej) zelenina (hrách, mrkev) přídavky na zlepšení pohybového aparátu (chondroprotektiva), yucca, probiotika, vitaminy a minerální látkykonzervanty, barviva, zchutňovadla.

Vitamín E (alfa-tokoferol) 135 mg/kg, Vitamín A 17.400 m.j./kg, Vitamín D3 1600 m.j./kg, Fe (Síran železnatý monohydrát) 166mg/kg, I (Jodidi draselný) 1,1mg/kg, Co (Síran kobaltnatý heptahydrát) 0,6mg/kg, Cu (Síran měďnatý pentahydrát) 22mg/kg, Mn (Oxid manganatý) 47,8mg/kg, Zn (Oxid zinečnatý) 200mg/kg, Se (Seleničitan sodný) 0,2mg/kg

Energie: neuvedeno kcal/kg

Červeně jsou označeny kontroverzní nebo nevhodné suroviny

Deklarovaná analýza:
Hrubý protein 26%, Hrubý tuk 14%, Hrubý popel 5,6%, Hrubá vláknina 3,1%
Hodnocení: Jak hodnotíme krmivo

Receptura postavená na rostlinné bázi. Obsah bílkovin a tuku odpovídá životní fázi psa – dospělý pes. Základem jsou rýže, kukuřice, kukuřičný glutén to odpovídá tlaku na nízkou cenu. Uvítali bychom přidaný zdroj mědi jako ve formě chelátu.

Soudě podle samotných složek je Delikan Maximo Lamb suché krmivo pro psy podprůměrné kvality, s podprůměrným obsahem masa, obsahující kontroverzní suroviny.

Zdroj informací

  •  1.5.2016 http://www.delikanpetfood.com/#!maximo-lamb/c1m9f
Delikan Maximo Lamb
3 (60%) 8 návštěvníků hodnotilo krmivo

Může se Vám líbit ...