Carnis granule s jehněčím, rýží a zeleninou

Carnis granule jehněčíKrmivo pro psy Carnis granule s jehněčím, rýží a zeleninou

Typ: extrudované kompletní
Výrobce: Mountfield
Varianty: Granule s hovězím a zeleninou, Granule s drůbežím a zeleninou, Granule s drůbežím,hovězím a zeleninou, Granule s jehněčím, rýží a zeleninou, Granule pro štěňata a březí feny, Granule pro starší psy, Granule pro aktivní psy, Poloměkké kroužky s hovězím a mrkví, Granule pro dospělé psy
Určeno pro: dospělé
Velikost balení: 10kg
Cena:

 

 

Průměrný obsah bílkovin
Podprůměrný obsah tuku
Deklarované složení:
obiloviny (4 % rýže v červených granulích), maso a výrobky živočišného původu (4 % drůbeží ve světle hnědých granulích, 4 % jehněčí v červených granulích), vedlejší výrobky rostlinného původu ( 0,2 % inulin), oleje a tuky, zelenina (4 % hrášek v zelených granulích), minerální látky. Omega 6 a 3 mastné kyseliny v optimálním poměru.

vitamín A 10000 m.j., vitamín D3 1000 m.j., vitamín E 100 mg, síran měďnatý pentahydrát (Cu) 12,5 mg, síran železnatý monohydrát (Fe) 125 mg, jodičnan vápenatý bezvodý (I) 2,5 mg, oxid manganatý (Mn) 9,3 mg, síran zinečnatý monohydrát (Zn) 138 mg, seleničitan sodný (Se) 0,19 mg, taurin 1000 mg, L-karnitin 275 mg.
Výrobek obsahuje antioxidanty, barviva a konzervační látky.

Energie: neuvedeno

Červeně jsou označeny kontroverzní nebo nevhodné suroviny

Deklarovaná analýza:
protein  22,0 %, obsah tuku  10,0 %,  hrubý popel  8,0 %, hrubá vláknina  3,5 %
Hodnocení: Jak hodnotíme krmivo

Krmivo založené čistě na rostlinné bázi. Základ čistě obilninový (Obiloviny) bez deklarace užitých surovin.

Soudě podle samotných složek je Carnis granule s jehněčím, rýží a zeleninou suché krmivo pro psy nulové kvality, téměř bez masa, obsahující kontroverzní suroviny.

Zdroj informací
  •  27.3.2016 http://www.carnis.cz/psi-strava/granule-s-jehnecim-ryzi-a-zeleninou/
Carnis granule s jehněčím, rýží a zeleninou
2.5 (50%) 28 návštěvníků hodnotilo krmivo

Může se Vám líbit ...

  • ivana

    Dávala jsem psovi 1 měsíc granule Carnis a začala mu vypadavat srst. A měla úplně šedou hrubou srst..Mám retrívra. Tak sem to okamžitě změnila..Dával to taky někdo tyhle granule? Teď. dávám granule Calibra a srst se nádherně zlepšila.V životě bych to, už nedala..Nechápu jak to tam můžou napsat, ze je to kvalitní žrádlo pro psa.