Nativia Adult maxi

Nativia Adult maxiKrmivo pro psy Nativia Adult maxi

Typ: extrudované kompletní
Výrobce: Nativia
Varianty: Puppy mini, PuppyJunior maxi, Adult mini, Adult, Adult lamb&riceAdult maxi, Senior&light, Active
Určeno pro: dospělý pes, velká plemena
Velikost balení: 15kg
Cena:

 

 

Průměrný obsah bílkovin
Průměrný obsah tuku
Deklarované složení:
loupaná rýže 44 %, kvalitní drůbeží dehydrované maso 35 %, drůbeží tuk 8 %, cukrovarské řízky sušené, hydrolyzované kuřecí maso a játra 3 %, pivovarské kvasnice, lososový olej 0,5 %, čekankový inulin 0,1 %, chondroitin sulfát 0,03%, glukosamin 0,02%, juka 0,02 %

Nutriční doplňkové látky: Fe 199 mg (doplněno chelátem železa a aminokyselin n-hydrátem), Cu 14 mg (doplněno chelátem mědi a aminokyselin n-hydrátem), Mn 70 mg (doplněno chelátem manganu a aminokyselin n-hydrátem), Zn 156 mg (doplněno chelátem zinku a aminokyselin n-hydrátem), I 1,5 mg (doplněno jodidem draselným), Se 0,4 mg (doplněno organickou formou selenu produkovanou Saccharomyces cerevisiae CNCM I-3060), vitamin A 20000 m.j., vitamin D3 2000 m.j., vitamin E ( 3a700 RRR alfatokoferol acetát ) 300 mg, niacinamid 83 mg
Technologické doplňkové látky: antioxidanty (tokoferolový extrakt (E306) – 23,6 mg/kg, rozmarýnový extrakt 18 mg)
Zootechnické doplňkové látky: Enterococcus faecium NCIMB 10415 1×109 CFU.

Energie: 3559 kcal/kg

Deklarovaná analýza:
Hrubý protein 26 %, hrubé oleje a tuky 14 %, hrubá vláknina 3,1 %, hrubý popel 6,6 %, vápník 1,25%, fosfor 1 %, sodík 0,35 %.
Hodnocení: Jak hodnotíme krmivo

Receptura postavená na živočišné bázi. Obsah bílkovin a tuku odpovídá životní fázi psa – dospělý pes, velká plemena. Základem je rýže což hovoří o tlaku na průměrnou cenu. Receptura je jednoduchá, nicméně funkční a vyvážená.

Soudě podle samotných složek je Nativia Adult maxi suché krmivo pro psy mírně nadprůměrné kvality s průměrným obsahem masa, obsahující kvalitní suroviny.

Zdroj informací
 •  11.4.2016 http://www.nativia-pet.cz/cs/pro-psy/produkty/40-nativia-adult-maxi
Nativia Adult maxi
3.6 (71.43%) 7 návštěvníků hodnotilo krmivo

Může se Vám líbit ...

 • Fany Jurčová

  Dobrý den,

  zajímal by mě Váš názor. Uvažujeme o koupi krmiva značky Nativia, konkrétně Nativia Active pro aktivní psy, tato řada by měla mít oproti Adult maxi vyšší obsah živočišné složky, vyšší obsah proteinů i tuků. Jaký je Váš názor na tohoto výrobce obecně a konkrétně na výrobek Nativia Active (vím, že jste ho ještě nerecenzovali)? Předem děkuji za odpověď.

  • Dobrý den Fany. Nativii Active už mám nějaký čas rozpracovanou. Hrubý protein 30%, hrubé oleje a tuky 20% odpovídá krmivům pro psy v zátěži takže po této stránce proti nemám nic.
   Obecně vnímám Nativii jako slušné průměrné krmivo, které se vyhýbá problematickým surovinám. Tedy krom umělých konzervantů. Nicméně to je u krmiv v této třídě spíše standard takže pokud nemůžete či nechcete investovat do vyšší řady krmiva Nativii doporučuji.