Dibaq Fortican hovězíKrmivo pro psy Dibaq Fortican

Typ: extrudované kompletní
Výrobce: Dibaq
Varianty: Fortican hovězí
Určeno pro: dospělý pes
Velikost balení: 10,1kg
Cena:

 

 

 

Podprůměrný obsah bílkovin
Podprůměrný obsah tuku
Deklarované složení:
zrna obilovin a výrobky z nich získané; výrobky ze suchozemských zvířat a výrobky z nich získané (hovězí játra 2,3 %); kvasnice; minerální látky.

stopové prvky: měď 18 mg (doplněno síranem měďnatým pentahydrátem), zinek 140 mg (doplněno oxidem zinečnatým), mangan 45 mg (doplněno oxidem manganatým), železo 160 mg (doplněno uhličitanem železnatým), jód 2 mg (doplněno jodičnanem vápenatým bezvodým), selen 0,3 mg (doplněno seleničitanem sodným); vitamíny, provitamíny a chemicky přesně definované látky se srovnatelným účinkem: vit. A 10000 m.j., vit. D3 850 m.j., vit. E (RRR-alfa-tokoferol) 70 mg, kyselina nikotinová 72 mg; barviva; antioxidanty, konzervanty.

Energie: neuvedeno kcal/kg

Červeně jsou označeny kontroverzní nebo nevhodné suroviny

Deklarovaná analýza:
hrubý protein 18 %, hrubé oleje a tuky 8 %, hrubá vláknina 3,5 %, hrubý popel 7 %
Hodnocení: Jak hodnotíme krmivo

  • bez obilovin: ne
  • bez umělých barviv a konzervantů: ne

Receptura postavená na rostlinné bázi s nedeklarovanými zdroji surovin (zrna obilovin a výrobky z nich získané; výrobky ze suchozemských zvířat a výrobky z nich získané). Obsah tuku i bílkovin je dle AAFCO na spodní hranicí udržitelného života. Vše je podřízeno nízké ceně. 

Soudě podle samotných složek je Dibaq Fortican hovězí suché krmivo pro psy nulové kvality, s téměř nulovým obsahem masa, obsahující kontroverzní suroviny.

Zdroj informací

  •  21.4.2016 obal výrobku

Diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *